...
Michael Thon scoret fire mål da TTIF tapte mot Vålerenga. Foto: Tom R. Andreassen

Holdt ikke helt inn

TTIF håndball tapte sesongens siste hjemmekamp 28-32 mot Vålerenga i kveld.

Publisert 15.03.2010 kl 07:54 Oppdatert 15.03.2010 kl 07:55

Tips en venn på e-post:


- Jeg synes likevel vi spilte en kamp som viser at vi holder toppnivå i denne divisjonen. Kvalitetsmessig var det en veldig god håndballkamp, mener trener Jonas Wille.

TTIF ledet med tre mål da det var ti minutter igjen, men tapte en overtallsperiode med to mål og fikk selv to kjappe utvisninger etterpå. Da bikket kampen i gjestenes favør. Likevel presterte TTIF i perioder årsbeste, der særlig de ti første minuttene etter pause var svært bra fra hjemmelagets side. Toppscorer for TTIF ble Jan Thomas Lauritzen med sju mål. Les mer i Halden Arbeiderblads papirutgave mandag.

Mest lest nå

...

Bilbrann på E6

Nyheter En bil begynte å brenne på E6. Les mer

...

Nå skal det bygges

Kynningsrud har levert nye planer og senket høyden på avisgården til 18,5 meter

Nyheter Dagens snakkis: Planutvalget vil i neste møte ventelig godkjenne Kynningsruds nye planer om utbygging av kvartalet der HA-bygningen ligger.

Hva mener du om det? Les mer

Nytt nummer til legevakta

...

Nyheter Det nye telefonnummeret til legevakta i Halden er 116117. Les mer

...

Krever ekstra møte om rådmannssaken

Nyheter Arbeiderpartiet krever nå et ekstraordinært møte i formannskapet for å få en redegjørelse fra ordføreren om rådmannssaken. Les mer


Redaktøransvar
Redaktøransvar
Innholdet i utskriften er vernet etter åndsverklovens regler.
Utskriften er kun til privat bruk og kan ikke benyttes på annen måte.
Kopiering eller spredning av innholdet krever avtale med rettighetshaver eller Kopinor.